TOP 09

1 Ing. Jan Vitula

Ing. Jan Vitula

nar. 1968
místostarosta Židlochovice

Detail kandidáta
2 JUDr.  Irena Matonohová

JUDr. Irena Matonohová

nar. 1973
podnikatelka

Detail kandidáta
3 Ing. Drago Sukalovský

Ing. Drago Sukalovský

nar. 1962
starosta v Kuřimi

Detail kandidáta
4 Mgr. Tomáš Třetina

Mgr. Tomáš Třetina

nar.

Detail kandidáta
5 Mgr.Bc.MPA František Čech

Mgr.Bc.MPA František Čech

nar.

Detail kandidáta
6 Radomír Pavlíček

Radomír Pavlíček

nar. 1961
starosta

Detail kandidáta
7 JUDr. Dalibor Valín

JUDr. Dalibor Valín

nar. 1960
právník

Detail kandidáta
8 Ing. Jindřich Zuziak

Ing. Jindřich Zuziak

nar. 1966
ekonom, finanční poradce

Detail kandidáta
9 Pavel Wisman

Pavel Wisman

nar. 1979
analytik IT

Detail kandidáta
10 Ing. Lubomír Šmíd

Ing. Lubomír Šmíd

nar. 1959
starosta obce

Detail kandidáta
11 Jaroslav Žalkovský, Dis.

Jaroslav Žalkovský, Dis.

nar. 1962
starosta

Detail kandidáta
12 MUDr.MBA Libor  Vyskočil

MUDr.MBA Libor Vyskočil

nar. 1957
chirurg

Detail kandidáta
13 Ing. František  Zugar

Ing. František Zugar

nar. 1964
generální ředitel BORS Břeclav a

Detail kandidáta
14 Igor Veselý

Igor Veselý

nar. 1976
Vedoucí oddělení kvality

Detail kandidáta
15 Jozef Pavlík

Jozef Pavlík

nar. 1959
Veřejná správa

Detail kandidáta
16 Mgr. Alena Kristýnová

Mgr. Alena Kristýnová

nar. 1962
starostka obce

Detail kandidáta
17 Mgr. Zdeňka Dubová

Mgr. Zdeňka Dubová

nar.
šéfredaktorka

Detail kandidáta
18 Jiří  Životský

Jiří Životský

nar. 1955
starosta obce Sokolnice

Detail kandidáta
19 Bc. Ladislav  Kotík

Bc. Ladislav Kotík

nar. 1977
místostarosta Brna-Černovic

Detail kandidáta
20 Ing. Marek  Světlík

Ing. Marek Světlík

nar. 1977
státní zaměstnanec

Detail kandidáta
21 Mgr. Radek Procházka

Mgr. Radek Procházka

nar. 1968
učitel

Detail kandidáta
22 Miroslav Rožnovský

Miroslav Rožnovský

nar.

Detail kandidáta
23 Libor Hladil

Libor Hladil

nar. 1963
starosta

Detail kandidáta
24 prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA

prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA

nar. 1960
profesor Lékařské fakulty Masary

Detail kandidáta
25 Ing. Tomáš Hájek

Ing. Tomáš Hájek

nar. 1973
starosta Městyse Ostrovačice

Detail kandidáta
26 Mgr. Vlastimil Jansa

Mgr. Vlastimil Jansa

nar. 1963
starosta obce

Detail kandidáta
27 Pavel Horák

Pavel Horák

nar.

Detail kandidáta
28 Josef Helešic

Josef Helešic

nar. 1958
starosta

Detail kandidáta
29 Ing. Bc. Pavel Drahovzal

Ing. Bc. Pavel Drahovzal

nar. 1965
právník občanské poradny

Detail kandidáta
30 Ing. Jiří Poláš

Ing. Jiří Poláš

nar.

Detail kandidáta
31 Antonín Nahodil

Antonín Nahodil

nar. 1950
starosta

Detail kandidáta
32 Mgr. Jiří Pliska

Mgr. Jiří Pliska

nar.

Detail kandidáta
33 Mgr. Jaroslav Světlík

Mgr. Jaroslav Světlík

nar.

Detail kandidáta
34 Ing. Jiří Ciboch

Ing. Jiří Ciboch

nar. 1977
projektový manažer, jednatel

Detail kandidáta
35 Mgr. Vladimír Korek

Mgr. Vladimír Korek

nar. 1967
starosta

Detail kandidáta
36 Ing. Pavel Vejrosta

Ing. Pavel Vejrosta

nar. 1961
starosta

Detail kandidáta
37 Josef Srnec

Josef Srnec

nar.
starosta

Detail kandidáta
38 Ing. Vítězslav Eliáš

Ing. Vítězslav Eliáš

nar. 1960
starosta

Detail kandidáta
39 Ing. Bc. Bohumil Straka, Ph.D.

Ing. Bc. Bohumil Straka, Ph.D.

nar. 1971
analytik elektronických obvodů

Detail kandidáta
40 Hana Noďová

Hana Noďová

nar. 1965
OSVČ

Detail kandidáta
41 Ing. Jiří Siblík

Ing. Jiří Siblík

nar.
projekt manažer ve stavebnictví

Detail kandidáta
42 Ivan Dvořák

Ivan Dvořák

nar. 1955
vývojář informačních technologií

Detail kandidáta
43 Ing. et Ing. Tomáš Hlavenka

Ing. et Ing. Tomáš Hlavenka

nar.
ředitel společnosti

Detail kandidáta
44 Mgr. Kamil Vinklárek

Mgr. Kamil Vinklárek

nar.
starosta Sokola

Detail kandidáta
45 Ing. Jiří Synek

Ing. Jiří Synek

nar. 1965
starosta

Detail kandidáta
46 Ing. Radomír Bortlík

Ing. Radomír Bortlík

nar. 1962
Obchodní specialista

Detail kandidáta
47 Ing. Jaromír Kostelanský

Ing. Jaromír Kostelanský

nar. 1970
OSVČ

Detail kandidáta
48 Zdeněk Petráš

Zdeněk Petráš

nar. 1963
starosta

Detail kandidáta
49 Ing. Petr Kunc

Ing. Petr Kunc

nar. 1978
podnikatel- projektnat

Detail kandidáta
50 Pavel Vlček

Pavel Vlček

nar. 1975
vedoucí dopravy a mechanizace, s

Detail kandidáta
51 Mgr. Petr Novotný

Mgr. Petr Novotný

nar.
středoškolský učitel

Detail kandidáta
52 Radek Valenta

Radek Valenta

nar. 1970
starosta

Detail kandidáta
53 Ing. Pavel Urubek

Ing. Pavel Urubek

nar.
obchodní manažer

Detail kandidáta
54 Lubomír Šebesta

Lubomír Šebesta

nar. 1962
starosta

Detail kandidáta
55 Mgr. Richard Mach

Mgr. Richard Mach

nar. 1962
ředitel ZŠ Kuřim Jungmannova

Detail kandidáta
56 Milan Blahák

Milan Blahák

nar. 1970
starosta

Detail kandidáta
57 Alexandra Živělová

Alexandra Živělová

nar.
studentka VŠ

Detail kandidáta
58 Ing. Jiří Vytopil

Ing. Jiří Vytopil

nar. 1969
manažer v bankovnictví

Detail kandidáta
59 Ing. Pavel Straka

Ing. Pavel Straka

nar.
OSVČ

Detail kandidáta
60 Pavel Štrobl

Pavel Štrobl

nar.
jednatel

Detail kandidáta
61 Ing. Vavřinec Charvát

Ing. Vavřinec Charvát

nar. 1963
technik

Detail kandidáta
62 Ing. et Ing. Daniel Smrček

Ing. et Ing. Daniel Smrček

nar.
obchodní manažer

Detail kandidáta
63 Milan Buček

Milan Buček

nar. 1969
podnikatel

Detail kandidáta
64 Karel Klein

Karel Klein

nar.
starosta

Detail kandidáta
65 Ing. Jiří Dvořák

Ing. Jiří Dvořák

nar.
systémový inženýr

Detail kandidáta
66 Mgr. Jiří Gottwald

Mgr. Jiří Gottwald

nar. 1986
právník, člen rady obce Hrušovan

Detail kandidáta
67 Petr Rohrer

Petr Rohrer

nar. 1969
vedoucí laboratoře

Detail kandidáta
68 Ing. Petr Průdek

Ing. Petr Průdek

nar.
manažer

Detail kandidáta
69 Ing. Naser Oweis, Ph.D.

Ing. Naser Oweis, Ph.D.

nar. 1967
podnikatel

Detail kandidáta
70 Mgr. Petr Ducháček

Mgr. Petr Ducháček

nar. 1987
starosta obce Drnovice

Detail kandidáta

Jak volit preferenčně - kroužkovat:

1. vyberte si jednu kandidátní listinu
2. z této kandidátní listiny vyberte 1 - 4 (ne více) kandidáty, kteří vás zaujali, a jejich čísla zakroužkujte

JE TO TAK JEDNODUCHÉ! :)