ODS

1 Ing.Bc Jiří  Crha

Ing.Bc Jiří Crha

nar. 1960
místostarosta města Blanska

Detail kandidáta
2 Ing.arch. Vojtěch  Mencl

Ing.arch. Vojtěch Mencl

nar. 1970
urbanista - architekt

Detail kandidáta
3 Mgr. Vladimír  Šmerda

Mgr. Vladimír Šmerda

nar. 1959
starosta

Detail kandidáta
4 Rostislav Koštial

Rostislav Koštial

nar. 1960
starosta Mikulova

Detail kandidáta
5 Ing.Mgr.MBA Ivo Vrzal

Ing.Mgr.MBA Ivo Vrzal

nar. 1967
ekonom, právník

Detail kandidáta
6 Mgr. Jiří Šimeček

Mgr. Jiří Šimeček

nar. 1967
historik

Detail kandidáta
7 Karel Jurka

Karel Jurka

nar. 1973
místostarosta

Detail kandidáta
8 Ing. Vojtěch Fabík

Ing. Vojtěch Fabík

nar. 1959
starosta

Detail kandidáta
9 RNDr. Miloš Šifalda

RNDr. Miloš Šifalda

nar. 1964
ředitel JCMM

Detail kandidáta
10 Ing. Oldřich Štarha

Ing. Oldřich Štarha

nar. 1961
místostarosta Kuřimi

Detail kandidáta
11 Ing.arch. Anna  Procházková

Ing.arch. Anna Procházková

nar. 1952
Architektka

Detail kandidáta
12 Jiří Kasala

Jiří Kasala

nar. 1986
Student, podnikatel

Detail kandidáta
13 Ing. Ivan Charvát

Ing. Ivan Charvát

nar. 1967
starosta

Detail kandidáta
14 Vlastimil Helma

Vlastimil Helma

nar. 1961
starosta města

Detail kandidáta
15 Vladímír Stejskal

Vladímír Stejskal

nar. 1958
starosta

Detail kandidáta
16 Ing. Andrea Pazderová

Ing. Andrea Pazderová

nar. 1967
místostarostka městské části Brn

Detail kandidáta
17 Mgr. Pavel Málek

Mgr. Pavel Málek

nar. 1977

Detail kandidáta
18 Bc. Martina Hiclová

Bc. Martina Hiclová

nar. 1977
manažerka obchodu

Detail kandidáta
19 Ing. Jaroslav Dohnálek

Ing. Jaroslav Dohnálek

nar. 1964

Detail kandidáta
20 JUDr. Zuzana Hermanová

JUDr. Zuzana Hermanová

nar. 1964
starostka

Detail kandidáta
21 Ing. Jana Bačíková, DiS.

Ing. Jana Bačíková, DiS.

nar. 1969
ekonom

Detail kandidáta
22 Ing. Radim Tichý, MBA

Ing. Radim Tichý, MBA

nar. 1970
ředitel projektu, Veletrhy Brno,

Detail kandidáta
23 MUDr. Petr Havel

MUDr. Petr Havel

nar. 1958
lékař

Detail kandidáta
24 Libor Sadílek

Libor Sadílek

nar. 1969
místostarosta

Detail kandidáta
25 Marek Pazall

Marek Pazall

nar. 1972
obchodní manažer

Detail kandidáta
26 Ing. Alena Řezníčková, MBA

Ing. Alena Řezníčková, MBA

nar. 1964
manažer

Detail kandidáta
27 Ing. Jaroslav Hloušek

Ing. Jaroslav Hloušek

nar. 1972

Detail kandidáta
28 Ing.Bc. Radomír Daňhel

Ing.Bc. Radomír Daňhel

nar. 1968
daňový poradce

Detail kandidáta
29 Ing. Dagmar Nepeřená

Ing. Dagmar Nepeřená

nar. 1965
zástupkyně ředitele ZOO PARKU Vy

Detail kandidáta
30 Ing. Josef Svoboda

Ing. Josef Svoboda

nar. 1958
starosta

Detail kandidáta
31 JUDr. Jan Královec

JUDr. Jan Královec

nar. 1957

Detail kandidáta
32 Michal Kadlec

Michal Kadlec

nar. 1978
podnikatel

Detail kandidáta
33 Ing. Štefan Šottník

Ing. Štefan Šottník

nar. 1960
starosta obce

Detail kandidáta
34 Kateřina Hradilová

Kateřina Hradilová

nar. 1983

Detail kandidáta
35 Mgr. Bc. Richard Duřpekt

Mgr. Bc. Richard Duřpekt

nar. 1979
ekonom, finanční poradce

Detail kandidáta
36 Mgr. Petr Orlický

Mgr. Petr Orlický

nar. 1968
učitel

Detail kandidáta
37 Petr Slezák

Petr Slezák

nar. 1980
starosta

Detail kandidáta
38 Ing. Jaroslav Šmerda

Ing. Jaroslav Šmerda

nar. 1985

Detail kandidáta
39 Vladimír Ryba

Vladimír Ryba

nar. 1951
starosta

Detail kandidáta
40 Bc. Lubomír Mlejnek

Bc. Lubomír Mlejnek

nar. 1956
zemědělský technik

Detail kandidáta
41 Tomáš Kryl

Tomáš Kryl

nar. 1978
PS ASSISTANCE, s.r.o.

Detail kandidáta
42 Mgr. František Ondráček

Mgr. František Ondráček

nar. 1963
starosta

Detail kandidáta
43 MUDr. Jana Novotná

MUDr. Jana Novotná

nar. 1965
lékař

Detail kandidáta
44 Ing. Jan Helikar

Ing. Jan Helikar

nar. 1960
starosta Obce Vranovice

Detail kandidáta
45 Ludmila Adlerová

Ludmila Adlerová

nar. 1958
místostarostka městské části Brn

Detail kandidáta
46 Martin Kühn

Martin Kühn

nar. 1973

Detail kandidáta
47 Jiří Dvořáček

Jiří Dvořáček

nar. 1978

Detail kandidáta
48 Andrea Řičicová

Andrea Řičicová

nar. 1975
manažerka

Detail kandidáta
49 Lukáš Boula

Lukáš Boula

nar. 1982
specialista informačních technol

Detail kandidáta
50 Bc. Pavel Houšť

Bc. Pavel Houšť

nar. 1967
energetik

Detail kandidáta
51 Mgr. Petr Antoš

Mgr. Petr Antoš

nar. 1975
ředitel ZŠ

Detail kandidáta
52 Ing. Lukáš Witala, Ph.D.

Ing. Lukáš Witala, Ph.D.

nar. 1981
stav. inženýr

Detail kandidáta
53 Ing. Jaroslav Pospíšil

Ing. Jaroslav Pospíšil

nar. 1953
báňský inženýr

Detail kandidáta
54 Ing. František Havíř

Ing. František Havíř

nar. 1973
OSVČ

Detail kandidáta
55 Ing. Petr Klíma

Ing. Petr Klíma

nar. 1953
ved.stav.úřadu- Měú

Detail kandidáta
56 Antonín Žilka

Antonín Žilka

nar. 1965

Detail kandidáta
57 Bohuslav Hlavička

Bohuslav Hlavička

nar. 1959
podnikatel

Detail kandidáta
58 Miroslava Holasová

Miroslava Holasová

nar. 1972
Městys Svitávka - účetní

Detail kandidáta
59 Bc. Oldřich Vachala

Bc. Oldřich Vachala

nar. 1989
student

Detail kandidáta
60 Mgr. Michal Politzer

Mgr. Michal Politzer

nar. 1975
OSVČ, IT specialista

Detail kandidáta
61 Ing. Jiří Flora

Ing. Jiří Flora

nar. 1974
Starosta, finanční ředitel

Detail kandidáta
62 Jiří Šikula

Jiří Šikula

nar. 1990
referent státní správy

Detail kandidáta
63 JUDr. Pavel Kašník

JUDr. Pavel Kašník

nar. 1964
místostarosta

Detail kandidáta
64 Ing. Zdeněk Kadlc

Ing. Zdeněk Kadlc

nar. 1958
stavbyvedoucí

Detail kandidáta
65 Bc. Hynek Julínek

Bc. Hynek Julínek

nar. 1974
vedoucí CIKT ESF MU

Detail kandidáta
66 Libor Kosour

Libor Kosour

nar. 1954
OSVČ

Detail kandidáta
67 Roman Liška

Roman Liška

nar. 1974

Detail kandidáta
68 František Dobeš

František Dobeš

nar. 1961
technik

Detail kandidáta
69 Bc. Karel Souček

Bc. Karel Souček

nar. 1983
jednatel

Detail kandidáta
70 Ing. Robert Šrahol

Ing. Robert Šrahol

nar. 1984
specialista informačních technol

Detail kandidáta

Jak volit preferenčně - kroužkovat:

1. vyberte si jednu kandidátní listinu
2. z této kandidátní listiny vyberte 1 - 4 (ne více) kandidáty, kteří vás zaujali, a jejich čísla zakroužkujte

JE TO TAK JEDNODUCHÉ! :)