KDU-ČSL

1 Ing. Stanislav Juránek

Ing. Stanislav Juránek

nar. 1956
první náměstek hejtmana Jihomora

Detail kandidáta
2 Roman  Celý

Roman Celý

nar. 1974

Detail kandidáta
3 Mgr. Richard  Zemánek

Mgr. Richard Zemánek

nar.

Detail kandidáta
4 Ing. Jiří Němec

Ing. Jiří Němec

nar. 1971
soukromý zemědělec

Detail kandidáta
5 Ing. Klára  Liptáková

Ing. Klára Liptáková

nar. 1970
Starosta MČ Brno Maloměřice a Ob

Detail kandidáta
6 Ing. Antonín Tesařík

Ing. Antonín Tesařík

nar. 1960
ředitel nemocnice

Detail kandidáta
7 Ing. Miluše Macková

Ing. Miluše Macková

nar.

Detail kandidáta
8 Ing. Jaromíra  Vítková

Ing. Jaromíra Vítková

nar. 1957
místostarostka

Detail kandidáta
9 Ing. Zdeněk Nekula

Ing. Zdeněk Nekula

nar. 1970
starosta obce Těšetice

Detail kandidáta
10 Ing. František Havíř

Ing. František Havíř

nar. 1956
starosta města Rousínov

Detail kandidáta
11 Mgr. David Macek, M.A.

Mgr. David Macek, M.A.

nar. 1976
radní Jihomoravského kraje

Detail kandidáta
12 Ing. Martin Bedrava

Ing. Martin Bedrava

nar. 1962
vedoucí oblasti Správy a údržby

Detail kandidáta
13 Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.

Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.

nar. 1972
vysokoškolský učitel

Detail kandidáta
14 Mgr. Ing. Martin  Prokeš, Ph.D.

Mgr. Ing. Martin Prokeš, Ph.D.

nar. 1979
vinař

Detail kandidáta
15 Ing. arch. Jaroslav  Klaška

Ing. arch. Jaroslav Klaška

nar. 1962
starosta města Šlapanice

Detail kandidáta
16 Pavel Prokop

Pavel Prokop

nar. 1950
starosta obce Otnice

Detail kandidáta
17 Marie Kousalová

Marie Kousalová

nar. 1960
starostka obce Sivice

Detail kandidáta
18 RNDr. Miloš Petrů

RNDr. Miloš Petrů

nar. 1955
pedagog

Detail kandidáta
19 Ing. Lukáš Jurečka

Ing. Lukáš Jurečka

nar. 1976
ředitel zemědělského podniku

Detail kandidáta
20 MUDr. Pavel Jajtner,  MBA

MUDr. Pavel Jajtner, MBA

nar. 1974
lékař

Detail kandidáta
21 Ing. Stanislav Kamba

Ing. Stanislav Kamba

nar. 1956
starosta obce Vísky

Detail kandidáta
22 PaedDr. Zdeněk Peša

PaedDr. Zdeněk Peša

nar. 1963
starosta města Olešnice

Detail kandidáta
23 MUDr. František  Adamec

MUDr. František Adamec

nar. 1951
lékař

Detail kandidáta
24 Ing. Ladislav Zouhar

Ing. Ladislav Zouhar

nar. 1962
terénní inspektor

Detail kandidáta
25 Mgr. Renata Smutná

Mgr. Renata Smutná

nar. 1962
starostka města Strážnice

Detail kandidáta
26

František Kroutil

nar. 1978
starosta obce Telnice

Detail kandidáta
27 Ing. Anna Matějková

Ing. Anna Matějková

nar. 1955
předsedkyně výboru Jihomoravsk

Detail kandidáta
28 Jan Koráb

Jan Koráb

nar. 1950
důchodce

Detail kandidáta
29 Ing. Josef Uhlík

Ing. Josef Uhlík

nar. 1963
starosta obce Ratíškovice

Detail kandidáta
30 Mgr. Ladislav  Ambrozek

Mgr. Ladislav Ambrozek

nar. 1970
místostarosta města Hodonín

Detail kandidáta
31 Ing. Michal Škvařil

Ing. Michal Škvařil

nar. 1966
živnostník

Detail kandidáta
32 Ing. Marie Kozáková

Ing. Marie Kozáková

nar. 1961
vedoucí kontaktního pracoviště

Detail kandidáta
33 Bc. Jana Konradová

Bc. Jana Konradová

nar. 1984
podnikový právník

Detail kandidáta
34 Ing. Petr Hanák

Ing. Petr Hanák

nar. 1968
starosta obce Hroznová Lhota

Detail kandidáta
35 PhDr. Jiří Horák

PhDr. Jiří Horák

nar. 1984
místostarosta města Bučovice

Detail kandidáta
36 Ing. Alois Liška

Ing. Alois Liška

nar. 1966
vedoucí střediska lesní výroby

Detail kandidáta
37 Ing. Jan Studený

Ing. Jan Studený

nar. 1983
starosta obce Říčany

Detail kandidáta
38 RNDr. Marie  Michalicová

RNDr. Marie Michalicová

nar. 1962
starostka obce Hlohovec

Detail kandidáta
39 Mgr. Zdeněk Juránek

Mgr. Zdeněk Juránek

nar. 1981
místostarosta města Moravský K

Detail kandidáta
40 Jaroslava Němcová

Jaroslava Němcová

nar. 1960
starostka obce Dyjákovice

Detail kandidáta
41 Ing. Mgr. Radek Vala

Ing. Mgr. Radek Vala

nar. 1969
živnostník

Detail kandidáta
42 Ing. Zdeňka  Tesaříková

Ing. Zdeňka Tesaříková

nar. 1984
referentka projektů EU

Detail kandidáta
43 Ing. Jiří Michalica

Ing. Jiří Michalica

nar. 1983
specialista v dopravě

Detail kandidáta
44 MUDr. Bohumila  Majtanová

MUDr. Bohumila Majtanová

nar. 1955
lékařka

Detail kandidáta
45 Mgr. Zdeňka Svobodová

Mgr. Zdeňka Svobodová

nar. 1955
podnikatelka - účetní

Detail kandidáta
46 Vladimír Štěpánek

Vladimír Štěpánek

nar. 1957
učitel odborné- ho výcviku, neuv

Detail kandidáta
47 Jindřich Kocour

Jindřich Kocour

nar. 1974
podnikatel

Detail kandidáta
48 Dipl. Ing. Robert  Špaček

Dipl. Ing. Robert Špaček

nar. 1968
manažer

Detail kandidáta
49 Mgr. Petr Hladík

Mgr. Petr Hladík

nar. 1984
analytik, konzultant

Detail kandidáta
50 Ing. Tomáš Cigánek

Ing. Tomáš Cigánek

nar. 1980
projektový inženýr

Detail kandidáta
51 Rostislav Dohnálek

Rostislav Dohnálek

nar. 1960
živnostník

Detail kandidáta
52 Ing. Mgr. Petr  Kolařík, Ph.D.

Ing. Mgr. Petr Kolařík, Ph.D.

nar. 1964
místostarosta města Veselí nad

Detail kandidáta
53 Mgr. Martin Bušina

Mgr. Martin Bušina

nar. 1971
vedoucí úředník státní správy

Detail kandidáta
54 Ing. Pavel Berka

Ing. Pavel Berka

nar. 1972
inženýr chemie

Detail kandidáta
55 Ing. Martin Mlýnek

Ing. Martin Mlýnek

nar. 1968
soudní znalec

Detail kandidáta
56 Ing. Hana Mlýnková

Ing. Hana Mlýnková

nar. 1986
inženýrka ekonomie

Detail kandidáta
57 Ing. Jan Zámečník

Ing. Jan Zámečník

nar. 1955
projektový manažer

Detail kandidáta
58 Pavel Auzký

Pavel Auzký

nar. 1970
modelář

Detail kandidáta
59 Ing. Jiří Tesák

Ing. Jiří Tesák

nar. 1943
zahradník

Detail kandidáta
60 Ing. Jiří Uřičář

Ing. Jiří Uřičář

nar. 1948
soukromý zemědělec, důchodce

Detail kandidáta
61 Ing. Vlastimil Loveček

Ing. Vlastimil Loveček

nar. 1964
technik informačních technolog

Detail kandidáta
62 Jan Šmídek

Jan Šmídek

nar. 1980
asistent senátora

Detail kandidáta
63 Ing. Jiří Štukavec

Ing. Jiří Štukavec

nar. 1981
stavební technik

Detail kandidáta
64 Mgr. Jiří Dvořáček

Mgr. Jiří Dvořáček

nar. 1970
místostarosta MČ Brno - Starý

Detail kandidáta
65 Ing. arch. Ivo  Ondračka

Ing. arch. Ivo Ondračka

nar. 1960
architekt

Detail kandidáta
66 Šimon Ryšavý

Šimon Ryšavý

nar. 1957
nakladatel

Detail kandidáta
67 Ing. Jaroslav Čech

Ing. Jaroslav Čech

nar. 1981
konzultant

Detail kandidáta
68 Ing. Jiří Vol

Ing. Jiří Vol

nar. 1963
manažer

Detail kandidáta
69 Ing. Vladimír Výleta

Ing. Vladimír Výleta

nar. 1939
předseda občanského sdružení

Detail kandidáta
70 Pavel Horáček

Pavel Horáček

nar. 1994
student

Detail kandidáta

Jak volit preferenčně - kroužkovat:

1. vyberte si jednu kandidátní listinu
2. z této kandidátní listiny vyberte 1 - 4 (ne více) kandidáty, kteří vás zaujali, a jejich čísla zakroužkujte

JE TO TAK JEDNODUCHÉ! :)