ČSSD

1 JUDr. Michal Hašek

JUDr. Michal Hašek

nar. 1976
Poslanec PSP ČR, hejtman JmK

Detail kandidáta
2 Mgr. Václav Božek, CSc.

Mgr. Václav Božek, CSc.

nar.
náměstek hejtmana

Detail kandidáta
3 Bc. Zdeněk Pavlík

Bc. Zdeněk Pavlík

nar.
radní Jihomoravského kraje

Detail kandidáta
4 Ing. Jaroslav Parolek

Ing. Jaroslav Parolek

nar.
místostarosta města

Detail kandidáta
5 Mgr. Marek Šlapal

Mgr. Marek Šlapal

nar.
pedagog, starosta městské části

Detail kandidáta
6 Mgr. Jiří Janda

Mgr. Jiří Janda

nar.
předseda výboru Jihomoravského k

Detail kandidáta
7 Bohumila Beranová

Bohumila Beranová

nar. 1973
podnikatelka

Detail kandidáta
8 Mgr. Ivo Polák

Mgr. Ivo Polák

nar. 1957
náměstek hejtmana Jihomoravského

Detail kandidáta
9 Roman Hanák

Roman Hanák

nar.
místostarosta obce

Detail kandidáta
10 Roman Vykoukal

Roman Vykoukal

nar.
starosta městské části

Detail kandidáta
11 Ing. Zdeněk Dufek

Ing. Zdeněk Dufek

nar. 1978
předseda finančního výboru JmK

Detail kandidáta
12 Ing. Vlastimil Gabrhel

Ing. Vlastimil Gabrhel

nar. 1978
starosta města Znojma

Detail kandidáta
13 Igor Chlup

Igor Chlup

nar.
asistent poslance

Detail kandidáta
14 Ing. Kateřina Kalinová

Ing. Kateřina Kalinová

nar.
stavební inženýrka

Detail kandidáta
15 Bc. Hana Nedomová

Bc. Hana Nedomová

nar.
vedoucí odboru městského úřadu

Detail kandidáta
16 JUDr. Václav Novák

JUDr. Václav Novák

nar. 1950
právník

Detail kandidáta
17 Mgr. Aleš Navrátil

Mgr. Aleš Navrátil

nar. 1970
ředitel Základní školy

Detail kandidáta
18 Bc. Ondřej Antonín

Bc. Ondřej Antonín

nar.
obchodní zástupce

Detail kandidáta
19 Mgr. Pavel Blažík

Mgr. Pavel Blažík

nar. 1982
právník, Magistrát města Brna

Detail kandidáta
20 PhDr. Ilona Žišková Vágnerová

PhDr. Ilona Žišková Vágnerová

nar.
pedagožka, tlumočnice

Detail kandidáta
21 Mgr. Petr Šelepa

Mgr. Petr Šelepa

nar. 1980
poradce předsedy ČSSD

Detail kandidáta
22 Jiří Petřík

Jiří Petřík

nar.
místostarosta města

Detail kandidáta
23 Mgr. et Mgr. Michal Škerle

Mgr. et Mgr. Michal Škerle

nar. 1983
právník, učitel

Detail kandidáta
24 Ing. Radim Svoboda

Ing. Radim Svoboda

nar.
inženýr železniční dopravy

Detail kandidáta
25 Ing. Tomáš Soukal

Ing. Tomáš Soukal

nar. 1981
Podnikatel v oblasti účetnictví

Detail kandidáta
26 Jiřina Burianová

Jiřina Burianová

nar. 1952
fyzioterapeutka

Detail kandidáta
27 Dana Křížová

Dana Křížová

nar.
starostka obce

Detail kandidáta
28 MUDr. Ivo Trubák

MUDr. Ivo Trubák

nar. 1968
lékař

Detail kandidáta
29 Mgr. Květuše Doležalová

Mgr. Květuše Doležalová

nar. 1958
pedagožka

Detail kandidáta
30 Ing. Ivan Slezák

Ing. Ivan Slezák

nar.
stavební inženýr

Detail kandidáta
31 Jozef Regec

Jozef Regec

nar. 1965
senátor PČR

Detail kandidáta
32 Bc. Marek Šeiner

Bc. Marek Šeiner

nar.
starosta obce

Detail kandidáta
33 Martin Filipčík

Martin Filipčík

nar.
vedoucí prodeje

Detail kandidáta
34 MUDr. Pavel Veselý

MUDr. Pavel Veselý

nar.
lékař

Detail kandidáta
35 Ing. Vladimír Mackrle

Ing. Vladimír Mackrle

nar.
podnikatel

Detail kandidáta
36 Daniela Ottová

Daniela Ottová

nar. 1967
asistentka ředitelky

Detail kandidáta
37 Ing. Pavel Trojan

Ing. Pavel Trojan

nar.
starosta města

Detail kandidáta
38 Ing. Rostislav Hakl

Ing. Rostislav Hakl

nar.
místostarosta městské části

Detail kandidáta
39 Jan Schneider

Jan Schneider

nar. 1978
starosta města

Detail kandidáta
40 Ing. Jiří Frolec

Ing. Jiří Frolec

nar. 1963
vedoucí referátu nepojistných so

Detail kandidáta
41 Jiří Ziegler

Jiří Ziegler

nar.
starosta obce

Detail kandidáta
42 Miroslav Pekárek

Miroslav Pekárek

nar.
obchodní ředitel

Detail kandidáta
43 Mgr. Barbora Duchanová

Mgr. Barbora Duchanová

nar. 1982
sociální pracovnice

Detail kandidáta
44 Vít Rajtšlégr

Vít Rajtšlégr

nar. 1967
starosta

Detail kandidáta
45 Roman Volf

Roman Volf

nar.
místostarosta města

Detail kandidáta
46 Mgr. Jan Šabata

Mgr. Jan Šabata

nar. 1952
nakladatel

Detail kandidáta
47 Jiří Koláček

Jiří Koláček

nar. 1952
Místostarosta města Kuřim

Detail kandidáta
48 MVDr. Jiří Žák

MVDr. Jiří Žák

nar.
ředitel pečovatelské služby

Detail kandidáta
49 Ing. Miloš Bílý

Ing. Miloš Bílý

nar. 1983
živnostník

Detail kandidáta
50 Lubomír Smutek

Lubomír Smutek

nar.
stavař

Detail kandidáta
51 Hana Habartová

Hana Habartová

nar.
podnikatelka

Detail kandidáta
52 Jan Grois

Jan Grois

nar.
místostarosta města

Detail kandidáta
53 RNDr. Marie Barešová

RNDr. Marie Barešová

nar.
starostka obce

Detail kandidáta
54 Antonín Filouš

Antonín Filouš

nar.
státní zaměstnanec

Detail kandidáta
55 Bc. Jiří Novotný

Bc. Jiří Novotný

nar.
manažer

Detail kandidáta
56 Jaromír Brančík

Jaromír Brančík

nar.
starosta obce

Detail kandidáta
57 Zina Bendová

Zina Bendová

nar.
státní zaměstnankyně

Detail kandidáta
58 Mgr. Radek Musil

Mgr. Radek Musil

nar. 1970
ředitel gymnázia

Detail kandidáta
59 Mgr. Jana Adamová

Mgr. Jana Adamová

nar.
učitelka

Detail kandidáta
60 Ing. Ladislav Skopal

Ing. Ladislav Skopal

nar.
poslanec

Detail kandidáta
61 MUDr. Radmila Vondráková

MUDr. Radmila Vondráková

nar.
lékařka

Detail kandidáta
62 Antonie Koblihová, DiS.

Antonie Koblihová, DiS.

nar.
sociální pracovnice

Detail kandidáta
63 Růžena Krčmařová

Růžena Krčmařová

nar. 1943
výtvarnice

Detail kandidáta
64 Petr Prokop

Petr Prokop

nar.
zámečník

Detail kandidáta
65 Stanislava Slavíková

Stanislava Slavíková

nar.
zástupkyně odborů

Detail kandidáta
66 Ing. Jan Kostelecký

Ing. Jan Kostelecký

nar.
úředník

Detail kandidáta
67 Robert Kopr

Robert Kopr

nar.
podnikatel

Detail kandidáta
68 Ing. Bc. Jaroslav Konečný

Ing. Bc. Jaroslav Konečný

nar. 1969
pedagog

Detail kandidáta
69 Šárka Šelbická

Šárka Šelbická

nar.
ekonomka

Detail kandidáta
70 Ing. Hana Hřebačková

Ing. Hana Hřebačková

nar.
vedoucí odboru životního prostře

Detail kandidáta

Jak volit preferenčně - kroužkovat:

1. vyberte si jednu kandidátní listinu
2. z této kandidátní listiny vyberte 1 - 4 (ne více) kandidáty, kteří vás zaujali, a jejich čísla zakroužkujte

JE TO TAK JEDNODUCHÉ! :)